čtvrtek 29. prosince 2016

Co jsem dostala k Vánocům ???

Ahoj všem :)

Zdá se mi, že Vánoce utekly velmi rychlým krokem a spousta z nás je nestihla ani zaznamenat a už byly fuč. Teda aspoň já než jsem se nadála a vše nakoupila.. byly pryč.
A tak nějak brouzdám po internetu a celá blogosféra a YT je jedno velké "co jsem dostala k Vánocům".

Tento článek píšu, protože mě nesmírně baví koukat na to, co kdo dostal :)
Moc to všem lidem přeji :) Takže jestli to máte podobně, tak doufám, že vás toto bude bavit.
Pokud jste ale člověk, který toto nemá rád a hodnotí to negativně, tak to raději ani nečtěte a počkejte si na další článek :)

Dělám to i pro to, že se s vámi chci podělit o mou radost z dárků :)
Byla jsem letos asi obzvlášť hodná nebo nevím :) A koukám že "ježíšek" četl můj wishlist pozorně :)

Doufám, že jste si Vánoce užili, v klidu, v pohodě a v rodinném kruhu :)
A též, že jste dostali vše co jste chtěli :) A taky, že jste se pořádně najedli :D Protože i o tom Vánoční svátky jsou :)

Předem chci říct, že se tímto článkem nechci nějak vychloubat nebo tak něco :)
Moc děkuju všem, kteří mi dali dárek či jsem s nimi mohla prožít tenhle kouzelný čas roku :)
Dostala jsem především kosmetiku ale i spoustu jiných věcí.
Nebude tu úplně vše co jsem dostala.

Začnu pečující kosmetikou a věci k tomu :

testovací balíček Effaclaru od La Roche Posay- Duo + a mycí gel

 Sephora - 4x odličovací tamponky, Sephora- dvoufázový odličovač očí,
Garnier - dvoufázový odličovač očí, Garnier- micelární voda
 
Dekorativní kosmetika :
 

NYX- adventní kalendář (někdy udělám souhrn věcí, co v něm bylo)
 
 
NYX - oční stín (Golden Peach)
                - tekutá rtěnka Lingerie (Teddy)
       - fixační sprej Matte finish
 
   Jordana - Tvářenka (14, Tawny Beige)
             - matná rtěnka (28, Natural)
            - matná rtěnka (22, Honey)
  - rtěnka (089, Black)
 
 
 MAC - matná rtěnka (Velvet Teddy)
 
  
 
 Catrice - paletka korektorů
              - konturovací paletka
 
Ostatní : 
Sephora-cestovní taštička
Avon- taštička na makeup
 
 
 
AVON - parfém Rare Pearls (parfém, malý flakonek, body lotion) 

 Yves Rocher - bomba do koupele (mango a koriandr)
Stříbrný řetízek s přívěskem "B" (Barbora)  

CROPP - tričko s krátkým rukávem

mini objektivy na mobil (fish eye, macro, wide)

Sodastream - Black and White lahve
                                        - sirup (strawberry and kiwi green tea)
 

  Mix.it - křupavé ovoce jahoda (plechovka)
            - křupavé ovoce lesní směs (mixitka)


Jako milovník jídla jsem dostala Mix.it a potom mi mamka vytvořila balíček z Candy Store (ten jsem nefotila).

Nechtěla jsem vše fotit. Tudíž tu není vše.

Ale dále jsem dostala od prarodičů los, kde jsem něco málo vyhrála :) a pak určitou peněžní částku :)

Od tety a strejdy jsem dostala poukázky do obchodního centra. A ještě jsme od ní s mamkou dostaly voucher na oběd v Žižkovské věži :)

Jak píšu, dostala jsem spoustu jiných věcí, ale přijde mi to zbytečné sem dávat :)

To je pro dnešní článek vše :)
Doufám, že se vám to líbilo.

Co jste dostali vy ??
 
Ahoj ♥ Baru




















sobota 17. prosince 2016

Tipy na vánoční dárky | Christmas Gift Guide | 2016

Ahoj :) !!
Jelikož letošní vánoce mám celkem dost nápadů na různé vánoční dárky, tak jsem se rozhodla o nějaké mé tipy podělit. Myslím si že vybrat vhodný dárek pro každého není jedna z nejlehčích věcí.

Také se vám chci předem omluvit, protože tento článek vydávám celkem dost pozdě a vím, že někdo má už nakoupeno na začátku listopadu. Ale chci vám vysvětlit proč až takhle pozdě :) Já jsem takový typ člověka, který nakupuje dárky (skoro) na poslední chvíli ( nebojte .. mezitím celý prosinec okukuju co bych koupila a pak si prostě vyhradím den či dva a nakoupím zkrátka všechno :D ) a ptáte se proč?? .... Mám hroznou potřebu dávat dárky předem.. ( např . Mami?? a nechceš si už rozbalit nějaký dárek dneska ?? :D)
JO .... PŘESNĚ TAKHLE :D

Nevybírala jsem složité dárky, které nikde neseženete. Ba naopak !! Tohle jsou spíše takové ty "dárky na poslední chvíli" !! :)

LE* - limitovaná edice

Chci předem poprosit mojí rodinu, přátele nebo prostě někoho komu bych mohla dát dárek, aby tohle nečetli a ihned opustili stránku !!!!!!!!!!!!!!!

Ještě chci říct, že u mě najdete spíš kosmetické tipy ale budu se snažit tam nedávat jen kosmetiku :)

takový malý tip na začátek:

Zkuste se tomu, komu to dáváte nějak nenápadně zeptat a nebo vypozorovávat co by chtěl. Například u kamarádky/přítelkyně/mamky se zeptat na nejoblíbenější značku nebo na to, jaký produkt jí momentálně dochází. U dekorativní kosmetiky bych to tolik nehrotila. Ale u pečující kosmetiky je to na každém co má rád a někdo má na spoustu složek alergii, takže bych se opravdu nejprve zeptala na tu pěstící :)

Maminka/kamarádka/teta/sestra...

Douglas- LE*- Basic palette
 
 

 
Sephora- LE*-The Delicate palette a UD- Naked 3
 

1. NAHÉ PALETKY
Chcete dát kamarádce základ k takovému každodennímu líčení?? Myslím si že "nahé" paletky jsou pro to jako dělané. Moc jsem si poslední dobou oblíbila Sephora paletku :) . Samozřejmě pokud máte větší rozpočet, můžete šáhnout například po mé milované Naked 3 :) !! Řekla bych že tento dar nikoho neurazí :) !! A tato paletka od Douglasu mi přišla za tu cenu moc pěkná - 4 stíny a jedna tvářenka (nemám jí vyfocenou, protože jsem jí nechtěla rozdělávat- byla dárek )
                                                      
                                                                                                                     Mary Kay- Kabuki Brush
Sephora- Blending brush (crease shadow) č.73
 
2. ŠTĚTCE
Myslím si že se u žádné ženy neztratí ani jeden pomocník. Blending brush je základem soustavy štětců na oči a tak si pro něj najde místo asi každá žena :)
Chlupáč je na ztrácení a hodí se ho mít vždy po ruce. A Kabuki má spousty využití. Nemusíte tahat 4 štětce (nanášení make-upu, zapracovávání, pudrování, konturování/tvářenka ).
 
 
3. MERCH
 Další co si myslím, že by potěšilo spoustu holek je určitě nějaká YT merch nebo merch od blogerky :) Spoust YTberů/YTberek/blogerek má svůj merch ať už s oblečením nebo např. s kosmetikou:) Takže merch od oblíbeného autora je moc super !!  Já mám třeba teď na wishlistu štětec od Petry Lovely Hair a nebo merch Get The Louk (chci to tričko, ale čekám až bude mít  v prodeji velikost S)
 
 
 
 
 
 
4.VŠEHO KOSMETICKÝ KUFŘÍK
Pokud si někdo už začíná hrát s barvami ale nechce plnou verzi 100vky stínů a ostatních věcí tak tenhle kufřík je ideální!!
Toto je kufřík od Sephory, který mám z Paříže. Jsou v něm stíny, lesky/rtěnky, tvářenky, gelové linky, miniatura tužek na oči a řasenky!! A kvalita není vůbec špatná ba naopak !!! (myslím že stála cca 45 euro) :) !!
 
 
 
5. SPA BOX
Řekla bych, že toto ocení hlavně maminky (samozřejmě tetičky a možná i kamarádky) .
Vezměte nějakou pěknou krabici, vystelte ji stuhami a pak do té krabice dejte něco na relax (masky na obličej, body lotiony, olejíčky, ale např. i zelený čaj, atd....).
A už se pomalu přesouváme k pečující kosmetice :) !!
 
 

6.TESTOVACÍ BOX
Pak mě napadl ještě jeden box a to se vzorečky kosmetiky. Já si vždy musím kosmetiku otestovat aby mne nedráždila a zjistila jestli vůbec něco dělá. Takže např. pro mě je ideální balíček se vzorky na mastnou pleť.
 

7.DUO OD STEJNÉ ZNAČKY
Mě se osobně líbí když mi člověk dá například pečující kosmetiku v duu (dva produkty od stejné značky ). Zkusila jsem dát pár oblíbených produktů dohromady :)
 
 
 
 
Oriflame - LE* krém na ruce a nohy  
 
 8. KRÉMY
Moje mamina je naprostý likvidátor a požírač krémů :D !!! Koupí si nový krém a ani ne za 14 dní je fuč !! Dalo by se říct, že je to věrný spotřebitel !! :D Proto ji koupit krém do zásoby je ideální !!


 9.KRÉMY NA OMLAZENÍ !!
Tohle moje mamča opravdu oceňuje a opět → věrný spotřebitel !! Mamka má moc ráda Vichy tak jsem vždy kupovala Vichy. Ale jednou mamka vyzkoušela sérum od Ziaji a to stejné do jejich krémů !! A upřímně .. výsledky séra na vrásky pod očima jsou neskutečné!!!!  (myslím že Ziajou nešlápnete vedle)


10. HODINKY
Já minulý rok kupovala mamce hodinky od Espritu (2.500 Kč), na které mamka nedá dopustit :) !! Nemám sice fotku ale byly s nějakými kameny (zřejmě Swarovski) a byli postříbřené :) !!! To mi přijde, že hezké hodinky udělají radost opravdu snad všem lidem !! :) Ať už ženám či mužům !! :)
 děda/táta/přítel/kamarád ...
  • Pokud váš přítel/....  rád vaří a nebo má prostě jen zahradu kde jsou občas takové ty "letní párty" tak je výborný nápad koupit mu gril!! Pokud jste často pozvaní právě na takovéto akce, tak určitě neproděláte :D !! Protože budete mít nárok na extra porci !! :)
  • Dále mne napadlo nějaké nářadí (např. vrtačka, pila, atd... ) Také to určitě najde své využití !!
  • Pak vím že spoustu lidí dává sadu Alp (např. Rendy) Přijde mi to moc super nápad pro nějakého dědu, co o sebe tak trošku pečuje, ale abych byla upřímná ... pro našeho dědu tohle není asi ten pravý dárek :/
  • a pak asi nešlápnete vedle s nějakou značkovou košilí. Náš děda moc košile nenosí, ale to je právě způsob jak ho donutit je nosit !! :)

Babička
  • Já nevím jak vaše babička ocení kosmetiku, ale ta moje na toto moc není! Takže je pro takovouto babičku ideální nějaký pobyt např. v lázních. Sice je to dražší záležitost, ale myslím že to udělá opravdu radost !! :)
  • A pak mě napadá nějaké vitamíny pro klouby :) !! Možná až to rozbalí bude vypadat, jako když jí chceme říct, že je už opravdu stará, ale spíš bych jí to vysvětlila jakože chceme aby tady ještě dlouho byla !! :) ( a upřímně mamka má problémy s kolenem takže ta se pod stromkem nejspíš také nevyhne něčemu na klouby :D )
  • Knížka :) !! ta určitě potěší každou babičku :)
  Upřímně .. mne nic jiného pro tu naši nenapadá.


Všeho dárek Rodinné album !!
Mně se líbí když je ručně dělané, ale samozřejmě že i koupené potěší :) !!


To je pro dnešek vše !! :)
Já doufám že vás tento článek bavil, protože mi dal celkem velkou práci ( nafotit spousty fotek, vymyslet to, atd... )
Budu moc ráda, když mi zanecháte nějaký komentář , popřípadě se tímto článkem inspirujete !! :)

A co vy ?? Už máte nakoupené a zabalené dárky ?? :)
Mějte se krásně :)
Ahoj ♥ Baru







 










neděle 11. prosince 2016

Nákupy Ziaja

Ahoj všem!!

Stavila jsem se na skok v Praze. A tak jsem si cestou zašla do obchodu Ziaja na takové "předvánoční nákupy" :).

něco málo k obchodu
Já jsem nakupovala v Praze 1, Růžová 10. Ale vím, že mají celkem 4 kamenné obchody v ČR (Praha, Zlín, Olomouc a Plzeň). Pokud nemáte tyto města poblíž, nezoufejte. Mají i e-shop ZDE (oficiální e-shop).
Vždy, když jsme v Ziaje v Praze, tak jsem velmi mile obsloužena i na můj věk. Většinou když někde nakupuji, tak si mě nikdo nevšímá, ale tady jsou velmi milé paní, které vás obslouží.
Paní vám poradí co na vaši pleť, jakou řadu a pokusí se vám maximálně pomoct.

Ale dost okecávání! Chci jen předem říct, že to jsou spíš takové první dojmy, většinu věci jsem nestihla ještě otestovat !!

 
 
 A teď k produktům co jsem si koupila!!
 
 
 z leva doprava → okurková maska → citrusový peeling
Jako první bych vám tady chtěla ukázat Okurkovou masku a Citrusový peeling. V obou balíčcích je podle mne tak na 2 použití. Stály tuším 25 Kč takže nic drahého!! Oba mají 7 ml.
Paní mi doporučovala celou Okurkovou edici, hlavně krémy. Ale vzhledem, že krém a micelárku mám od Biodermy, které mi maximálně vyhovují, tak jsem krémy ani micelárku nepotřebovala. Maska je pro všechny typy pleti. Má hydratovat, vyhlazovat, zklidňovat a chladit. Jsem na ní zvědavá!!

Citrusový peeling má název "citrusový koktejl" :) Já moc peelingy nepoužívám protože u mé mastné pleti to až zase taková potřeba není,  ale sem tam si ráda promasíruji obličej a odstraním odumřelou kůži.
Má čistit, osvěžit, zanechávat pleť hladkou a jemnou. Také se už moc těším až ho otestuji !! :)

 
 
Dále tu mám sprchové mýdlo (sprcháč) s vůní perníčku.
♥ M i l u j u   p e r n í č k y ♥ Slyšela jsem samá pozitiva na jejich sprcháče tak uvidíme. Dnes jsem se s ním už koupala. Musím říct, že já mám tedy houbu a stačilo na ní dát pouze malinkatou kapku a pěny bylo požehnaně. Vůně je opravdu jako perníčky, možná spíše jako perníkové koření :) Nevysušuje ale ani nějak zvláštně nehydratuje. Má to hrozně roztomilý obal, nevím už přesně kolik to stálo myslím že cca 50 Kč a má to 200 ml. No kdo by toto nekoupil!! Myslím, že je to perfektní pokud někomu sháníte dárek a nechcete za to utratit více než 100 Kč, tak tohle určitě potěší každého pod stromečkem!! Já bych to vždy nejraději snědla.
 
 
Mamka si tam koupila 2 krémy 40+. Už má sérum, které si nemůže vynachválit, tak si koupila i noční a denní krém :) !
 
 

Nevím od kdy do kdy, ale my dostali při nákupu nad 300 Kč jejich vyhlášený krémový sprcháč s kozím mlékem.
Řada s kozím mlékem je velmi populární a je to pro suchou pokožku a pro pokožku s drobnými vrásky. Sice pro mne neplatí ty vrásky, ale řekla jsem si, že když je to tak vyhlášené tak to musím vyzkoušet někdy v budoucnu. Nevím kolik to mléko stojí normálně, ale mají ještě menší, toto je to největší (500 ml ).
 
Když jsme odcházeli, zeptala jsem se paní, jestli nemá nějaký vzoreček, že bych moc ráda od nich něco vyzkoušela a paní byla tak ochotná, že mi nabrala tolik vzorečků, že mi to stačí asi na celý život :D Šáhla do pár pytlíčků a všechno mi to naházela do tašky :) !! Byla jsem moc příjemně překvapená, protože jsem zvyklá, že většinou když někde požádám o vzoreček tak mne paní odbydou buď, že to nemůžou dávat a nebo po mně hodí nějaký jeden vzoreček.
 
 
Většinu jich mám 2x nebo i víckrát :) !! Moc ráda jsem za ty BBčka, které jsem chtěla už moc dlouho vyzkoušet a také za ten manuka tree krém a i za ty šampony !! :)
 
To je pro dnešek vše.
Budu ráda za každý komentář :) !!
 
 Máte něco od Ziaji ??  
Zaujalo vás něco ??
 
ahoj ♥ Baru
 
 
 

 




neděle 27. listopadu 2016

W7- Get Set báze pod oční stíny

Ahoj!
Doufám,že se dnes máte hezky!!
 
Dnes se zakousneme do hřbetu produktu od W7. Konkrétně bázi pod oční stíny.
 

Báze je v odstínu WHITE.
Jejím obalem je klasický kalíšek z plastu, ale je poměrně bytelný.
Já mám bázi z e-shopu Galaxie přání, kde mají spousta produktů od W7 a  těchto bází mají také víc (tuto bílou, pak nude odstín a pearl).
 
Podívejme se dovnitř!


Báze za tu cenu je opravdu skvělá a je jí tam poměrně hodně.
Její konzistence je taková zvláštní. Spíše krémovitá, ale není to vyloženě jako krém takový. Po jejím nanesení zanechává velmi sytou bílou stopu. Takže o pigmentaci není nouze :) !! Což mě přivádí k takové trapnější věci... Vždy na Halloween sháním kvalitní bílou barvu na obličej...nějakou obvykle koupím ( tak do 200) a pak vlastně zjistím, že zanechává jen takového "chcípáčka" za sebou. Takže jsem letos zkusila naťupkat bázi po obličeji a pak rozetřít plochým štětcem. Barva se dostavila a ani báze moc neubylo. Tak je to jen takový můj tip, že za tu cenu je to výborné i na Halloween!


Tak !! Pojedeme zleva doprava.
♥ modrý stín bez báze(essence)- modrý stín s bází- báze samotná ♥

 
Řekla bych, že je to rozdíl, takže o udržení barvy také není nouze!!
Co mi teda jako jediné vadí na bázi je to, že asi po půl hodině ihned zaleze do vrásek. Samozřejmě, že když na bázi dáte stín tak to není úplně viditelné. 
S výdrží to není tak špatné. Vydrží cca 5 hodin, ale troufám si říct, že více ne. Bázi bych nedoporučila pro lidi s mastnými víčky. Já je až tak mastné nemám, takže u mě je to ok.
 
Doufám, že se vám dnešní recenze líbila! :)
Určitě nezapomeňte napsat svůj názor do komentáře!
Snad se vám takový typ recenzí líbí.
 
Máte něco od W7 ??
ahoj Baru



středa 23. listopadu 2016

BLOGUJU ?!

Ahoj!

Jmenuji se Bára (nejraději mám ale Baru) a jsem teenagerka, která zpívá a je naprosto zblázněná do kosmetiky (ať už dekorativní nebo pečující).
Momentálně se snažím o to, aby můj blog vypadal hezky, jako u ostatních blogerek (nejsem žádný profík, nemám žádnou mega dobrou zrcadlovku). Doufám, že se mi to jednou povede a budu pyšná na vzhled svého blogu.
Ale teď už k samotnému blogu....


Co na tomto blogu můžete očekávat?
  • recenze
  • nákupy
  • RIP produkty
  • někdy možná i trochu fashion a cestování
  • a určitě bude přibývat více témat
Kdy budou vycházet články?

Chtěla bych, aby minimálně 1x za týden vycházely články.
Neslibuji to!! Prosím, myslete na to, že chodím do školy a bohužel si s sebou tahám starosti domů, musím se učit na testy atd. Takže doufám, že na to budete hned hledět z jiného úhlu.

Snažím se dělat hezké fotky, ale jak už jsem psala, nemám zrcadlovku.
Tudíž nemůžete čekat nějaké profesionální fotky. Fotky sice upravuji, ale jsem v tom ještě začátečník. Snad i přes to, že zatím můj blog nevypadá jak u ostatních blogerek, tak vás (doufám) bude bavit aspoň to čtení.

To je pro dnešek vše, doufám že to tedy chápete a že se na můj blog ještě někdy vrátíte :) !!
Popřípadě mi můžete napsat dole v komentářích svůj názor, připomínky či zanechat svůj blog. Ráda se mrknu a načerpám třeba i inspiraci :)

ahoj ♥ Baru