Jsem hrozná ... vím, je březen a já dělám co bylo v tom kalendáři.
Ale myslím si, že by to mohlo být zajímavé a hlavně se chci o svou radost podělit i s vámi ostatními :)
Já jsem byla naprosto nadšená, když jsem ho dostala. Nejdřív jsem si ho chtěla rozbalit celý na štědrý den, ale pak jsem si uvědomila, že by bylo celkem hezké, kdybych si rozbalovala mále dárečky ještě 23 dní po Vánocích :)
Kalendář byl krásně zpracovaný, jak vizuálně tak i obsahem :)
Sice jsem hnedka přišla vždy co tam bude za město, ale pořád jsem neznala všechny odstíny rtěnek natož stínů (které se myslím ani neprodávají).
Vždy jste otevřela jedno okénko s produktem (soft matte lip cream a nebo stín)
a druhý den jste v okénku objevila tu druhou věc a ta byla ve stejném odstínu jako 1. produkt :)
Celkem jsem tam tedy našla 12 rtěnek (miniatury) a 12 stínů ( myslím, že klasická verze ) .
Většinou barevná kombinace stejnojmenných produktů byla i krásně barevně sladěna :) A opravdu se k sobě hodily, ovšem až na výjimku kterou jako duo určitě nikdy nevyvětrám a to ADDIS ABABA :/
Vím, že spousta lidí komentovalo, že je to nudné mít pořád stejné produkty a že by bylo třeba i super kdyby jste našli v každém okénku nějaký ikonický produkt. Například miniaturu Jumbo tužky v odst.milk či např. setting spray. Jasně je to dobrý nápad, takhle to měl třeba i Benefit. Ale určitě by se cena navýšila a spoustu lidí by to odradilo od koupě :)
Byla jsem jak malé dítě a těšila jsem se na každý den otvírání okénka :)
toto všechno bylo v kalendáři:) !!
všechny rtěnky z kalendáře :)
Stíny byly zabaleny do takového papírového obalu, který se otvíral jako knížečka což mi přijde super nápad :) a skvělé na cestování.. ovšem nevím jak to stín přežije v papíru :/
Dvojice rtěnek a stínů pohromadě v daných odstínech :)
Vytvořila jsem si pro vás malou tabulku, aby jste viděly jak k sobě pasovaly odstíny :)
Jde to po sobě po řádcích tak, jako jsem to postupně otvírala (1.Monte Carlo atd..)
Všechny rtěnky jsou nádherně pigmentované a velice příjemné :)
Uvažuji, který odstín si koupím ve velkém balení a asi to bude Cannes :)
Ke stínům nemám moc co říct . Ten kdo máte stín NYX tak víte, že jsou moc super :) já který určitě neunosím je ADDIS ABABA, který je modrý. Naopak ten co unosím nejvíc jsou určitě všechny neutrální odstíny, matné odstíny . Odstín Monte Carlo je nádherná matná černá se třpytkami.
Nejunikátnější odstín je určitě Kodaň (Copengahen), který je zlatý, ale když ho nahnete tak je vlastně zelený až limetkový :) Neskutečný chameleon :) Hrozně jsem si ho oblíbila a je velká škoda, že není ve stále kolekci :/
Celkově to hodnotím velmi pozitivně a za tu cenu to určitě stálo :)
Doufám, že bude i letos kalendář povedený, ale např. s jinými produkty či odstíny :) (pokud vím, tak v Americe měli ještě jiný druh s Lip Lingerie miniaturami a stíny opět laděné k odstínům)
Já jako beauty nadšenec uvítám 12 různých odstínů rtěnek :) no přece jen kde najdete takto malé verze na vyzkoušení :)
Do kalendáře bych šla ráda i příští rok (tak snad nebude stejný) :)
Mějte se krásně
♥ Baru ♥




