neděle 27. listopadu 2016

W7- Get Set báze pod oční stíny

Ahoj!
Doufám,že se dnes máte hezky!!
 
Dnes se zakousneme do hřbetu produktu od W7. Konkrétně bázi pod oční stíny.
 

Báze je v odstínu WHITE.
Jejím obalem je klasický kalíšek z plastu, ale je poměrně bytelný.
Já mám bázi z e-shopu Galaxie přání, kde mají spousta produktů od W7 a  těchto bází mají také víc (tuto bílou, pak nude odstín a pearl).
 
Podívejme se dovnitř!


Báze za tu cenu je opravdu skvělá a je jí tam poměrně hodně.
Její konzistence je taková zvláštní. Spíše krémovitá, ale není to vyloženě jako krém takový. Po jejím nanesení zanechává velmi sytou bílou stopu. Takže o pigmentaci není nouze :) !! Což mě přivádí k takové trapnější věci... Vždy na Halloween sháním kvalitní bílou barvu na obličej...nějakou obvykle koupím ( tak do 200) a pak vlastně zjistím, že zanechává jen takového "chcípáčka" za sebou. Takže jsem letos zkusila naťupkat bázi po obličeji a pak rozetřít plochým štětcem. Barva se dostavila a ani báze moc neubylo. Tak je to jen takový můj tip, že za tu cenu je to výborné i na Halloween!


Tak !! Pojedeme zleva doprava.
♥ modrý stín bez báze(essence)- modrý stín s bází- báze samotná ♥

 
Řekla bych, že je to rozdíl, takže o udržení barvy také není nouze!!
Co mi teda jako jediné vadí na bázi je to, že asi po půl hodině ihned zaleze do vrásek. Samozřejmě, že když na bázi dáte stín tak to není úplně viditelné. 
S výdrží to není tak špatné. Vydrží cca 5 hodin, ale troufám si říct, že více ne. Bázi bych nedoporučila pro lidi s mastnými víčky. Já je až tak mastné nemám, takže u mě je to ok.
 
Doufám, že se vám dnešní recenze líbila! :)
Určitě nezapomeňte napsat svůj názor do komentáře!
Snad se vám takový typ recenzí líbí.
 
Máte něco od W7 ??
ahoj Baru



středa 23. listopadu 2016

BLOGUJU ?!

Ahoj!

Jmenuji se Bára (nejraději mám ale Baru) a jsem teenagerka, která zpívá a je naprosto zblázněná do kosmetiky (ať už dekorativní nebo pečující).
Momentálně se snažím o to, aby můj blog vypadal hezky, jako u ostatních blogerek (nejsem žádný profík, nemám žádnou mega dobrou zrcadlovku). Doufám, že se mi to jednou povede a budu pyšná na vzhled svého blogu.
Ale teď už k samotnému blogu....


Co na tomto blogu můžete očekávat?
  • recenze
  • nákupy
  • RIP produkty
  • někdy možná i trochu fashion a cestování
  • a určitě bude přibývat více témat
Kdy budou vycházet články?

Chtěla bych, aby minimálně 1x za týden vycházely články.
Neslibuji to!! Prosím, myslete na to, že chodím do školy a bohužel si s sebou tahám starosti domů, musím se učit na testy atd. Takže doufám, že na to budete hned hledět z jiného úhlu.

Snažím se dělat hezké fotky, ale jak už jsem psala, nemám zrcadlovku.
Tudíž nemůžete čekat nějaké profesionální fotky. Fotky sice upravuji, ale jsem v tom ještě začátečník. Snad i přes to, že zatím můj blog nevypadá jak u ostatních blogerek, tak vás (doufám) bude bavit aspoň to čtení.

To je pro dnešek vše, doufám že to tedy chápete a že se na můj blog ještě někdy vrátíte :) !!
Popřípadě mi můžete napsat dole v komentářích svůj názor, připomínky či zanechat svůj blog. Ráda se mrknu a načerpám třeba i inspiraci :)

ahoj ♥ Baru