Ahoj všem !! :)
Jelikož se nám blíží Valentýn, přichystala jsem si pro Vás Valentýnské líčení.
Nemusí být pouze na Valentýna. Je to klasické růžové líčení :) Není nějak specifické pro tento den :)
Samozřejmě že toto je i pouze tip či pouhá inspirace :) !!! Dejte příležitost i své fantazii a hlavně → Každý máme rád něco jiného, takže se tímto opravdu nenechte omezovat!!
Někdo se na Valentýna líčí, někdo ne (jako já například, ale chtěla jsem vám dát inspiraci).
To samé, že někdo Valentýna vůbec neslaví :) !! Někdo je zastáncem toho, že je to zahraniční svátek a my máme Máj :) někdo to bere ale neslaví a někdo ho naopak nemůže vynechat mezi svátky roku :)
To už je na vás, jak říkám, líčení nemusí být pouze na Valentýna :)
Každý má rád jiné barvy, linku či bez linek, světlé stíny atd.... takže si to opravdu personalizujte jak chcete vy :) Neexistuje "perfektní" tutoriál.
Toto jsou mé hlavní hvězdy dne.
(UD-Naked 3 (recenze ZDE)----Mac eyeshadow-Sketch-----NYX-soft matte lip cream-Rome)
Pleť:
Makeup - Revlon Colorstay (ods. 220)
Korektor - Catrice Camouflage Cream (ods. 010)
Tvářenka - Jordana (ods. Tawny Beige)
Bronzer - W7- Honolulu
Rozjasňovač - W7- Night glow
Pudr - Essence - transparent powder
Obočí:
Tužka - Sephora- microbrow pencil (02. Nutmeg Brown)
Gel - Essence -lashes and brows (průhledný)
Rty:
Nyx - soft matte lip cream (ROME)
Oči:
Báze: NYX- Proof it !
Oční stíny - Naked 3 (Strange,Dust,Burnout,Liar,Limit,Nooner,Darkside,Blackheart)
- M.A.C. (Sketch)
Řasenka - Bourjois volume + Trend it up volume
na fotce vypadají stíny mnohem víc vybledle než ve skutečnosti byly na víčku :)

Když se řekne Valentýn, vybaví se mi narůžovělé, růžové, červené či fialové odstíny :) Kdybych musela vybrat jednu paletku, která mi to připomíná, tak je to právě Naked 3 od Urban Decay :)
Myslím si, že u každého looku je velmi důležité obočí, protože to celé tomu dodá lepší tvar. A přece jenom budu zpívat ohranou písničku, že je to rám obličeje :) Takže ať už děláte lehký makeup či full face tak nevynechávejte obočí :)
Nejdříve jsem nanesla bázi pod oční stíny od NYX, aby stíny vydržely déle a hezky se přilepily na víčko. Nikdo nechceme mít na víčku po 2 hodinách jednu velkou skvrnu!!
Poté jsem začala sahat do paletky od UD a nanesla přes 1.polovinu pohyblivého víčka odstín Burnout. Přes 2.polovinu víčka jsem nanesla Liar. Poté jsem začala ztrácet na sucho. Časem jsem začala sahat do odstínu s názvem Limit. Do vnějšího koutku jsem nanesla Darkside. Nechtěla jsem u tohoto looku dělat linku, tak jsem jen lehce ztmavila linii řas nejtmavším odstínem z paletky Blackheart. Rozhodla jsem se ještě trošičku ztmavit záhyb oka odstínem Nooner. Potom jsem už jen dala highlight do vnitřního koutku v podobě stínu Dust (jen lehké narůžovělé třpytky). A Strange pod obočí pro "lifting" efekt :) Na dolní linku jsem posadila burgundy s červenými odlesky- MAC-Sketch :) Poslední krok byla řasenka :) Tu jsem nanesla jen přirozeně pouze pro zvýraznění řas :)
Rtěnku a pleť zvolte opět jakou chcete vy :)
Já zvolila matnou tekutou rtěnku :) Protože vydrží déle než například klasické krémovky :)
Pleť jsem sjednotila jen lehkým makeupem a zamaskovala nedokonalosti.
Jelikož mám velké čelo a trošku baculaté tváře, tak jsem i konturovala. A zároveň jsem si "vyslunila" tváře, protože v zimě vypadám asi jako zeď za mnou.
Abych nevypadala, že jsem právě vyšla z rakve, tak jsem celkem štědře nanesla tvářenku :) A abych to celé doladila a spojila, přidala jsem rozjasňovač v tekuté formě :)
Zvolte zkrátka to, co se vám líbí, je vám pohodlné a něco to i vydrží :)

Vytvořila jsem vám tady takový "přehled" :))
Doufám, že se vám tutorial líbil :) Že vás třeba i inspiroval :)
To je pro dnešek vše :)
♥ Mějte se krásně ♥
ahoj ♥ Baru