Vítám vás v novém roce 2017 :)
Dneska jsem si připravila recenzi na mojí milovanou Naked 3.
Chci se předem omluvit, že teď jsem dlouho nepublikovala žádné články. Mám toho poslední dobou hodně ( škola, jsem teď hodně často nemocná, ostatní koníčky...) A taky si budu asi říkat sysel protože mám rozepsaných hodně článků, místo toho abych napsala jeden pořádný :)
Tato paletka si zkrátka žádá recenzi a někdy líčení. Už je opět nový rok, za chviličku bude Valentýn, a právě i toto téma mě popohnalo k recenzi zrovna této narůžovělé princezny :) Když jsme u toho Valentýna .. tak vám můžu prozradit, že se můžete těšit na tutorial právě s touto paletkou :) !!
Paletka přišla v krabičce UD :) V krabičce byla princezna Naked3 a také vzorky jejich legendárních bází Primer Potion. Myslím, že je to super zrovna u bází si vyzkoušet jaká je. Každá máme jiná víčka a požadujeme od báze něco jiného :) Byly tam jejich 4 vzorečky bází (original eden, sin, anti-aging).. Produktu tam je opravdu hodně (v každé nejméně na 4 líčení).
Paletka má opravdu nádherný obal, který už vyjadřuje, že bude růžovoučká.
Jediné co se balení týče, co mi vadí, je zavírání. Některé Naked jsou na magnet. Tahle má na horní části "výlisek" v podstatě takový cvoček, který pak pasuje do spodu. Nejde to zrovna úplně lehce. Je to plastové, tudíž to budí efekt jako trochu levnější. Jinak bych obalu jako takovému opravdu nic nevytkla :)
Uvnitř paletky je zrcátko, se kterým se lze v pořádku namalovat na cestách :)
Součástí paletky je samozřejmě i UD štětec, který sice nemám na fotce, ale mám ho opravdu ráda :) Je oboustranný, plochý a z druhé strany něco na způsob chlupatého Blending štětce. Když jezdím s paletkou na cesty tak netahám už žádný jiný štětec na oči :)
Celkem 12 stínů perfektní kvality. :)
Popíšu vám tu odstíny (nejsem profík v popisování ) :D
1. polovina paletky
STRANGE - narůžovělá světlá matná, skvělá pod obočí :)
DUST - světloulinký růžový třpyt, není to vyloženě stín, spíš slisovaný třpyt
BURNOUT - nejsvětlejší růžovka
LIMIT - matná, spíš studenější středně růžová
BUZZ - tmavší růžová, udělá přirozený přechod společně s Burnout
TRICK - zlatavo-měděná barva, poměrně unikátní odstín
2.polovina paletky
NOONER - matná hnědo růžová
LIAR - krásná třpytivá hnědá s podílem růžové
FACTORY - hnědá se sheenem
MUGSHOT - hnědá s kapkou šedivé
DARKSIDE - satinová šedá
BLACKHEART- unikátní odstín, fialová až do černa se třpytkami do zlata, růžova
Já paletku miluji a nedám na ní dopustit. Abych byla 100% upřímná, tak jsem si ze začátku myslela, že bude více pigmentovaná. Ona je pigmentovaná. Akorát se musíte dostat přes takovou "1.vrstvu" nebo jak to popsat. Zkrátka odkrýt "slupku" ze stínu. Takže ze začátku nebyla tak dobře pigmentovaná jako je momentálně.
U stínů Trick a Darkside si myslím, že jsou hodně tvrdé, a nejsou tak máslovité jak bych si představovala. Ale to jsou opravdu 2 stíny z celé paletky.
Já osobně miluji růžové stíny víc než nějaké hnědé, takže pro mne je tato paletka absolutní srdcovka :)
To je pro dnešek vše :)
Doufám, že se vám recenze líbila :)
Zaujala vás paletka ??
Vaše ♥ Baru




Žádné komentáře:
Okomentovat