čtvrtek 29. prosince 2016

Co jsem dostala k Vánocům ???

Ahoj všem :)

Zdá se mi, že Vánoce utekly velmi rychlým krokem a spousta z nás je nestihla ani zaznamenat a už byly fuč. Teda aspoň já než jsem se nadála a vše nakoupila.. byly pryč.
A tak nějak brouzdám po internetu a celá blogosféra a YT je jedno velké "co jsem dostala k Vánocům".

Tento článek píšu, protože mě nesmírně baví koukat na to, co kdo dostal :)
Moc to všem lidem přeji :) Takže jestli to máte podobně, tak doufám, že vás toto bude bavit.
Pokud jste ale člověk, který toto nemá rád a hodnotí to negativně, tak to raději ani nečtěte a počkejte si na další článek :)

Dělám to i pro to, že se s vámi chci podělit o mou radost z dárků :)
Byla jsem letos asi obzvlášť hodná nebo nevím :) A koukám že "ježíšek" četl můj wishlist pozorně :)

Doufám, že jste si Vánoce užili, v klidu, v pohodě a v rodinném kruhu :)
A též, že jste dostali vše co jste chtěli :) A taky, že jste se pořádně najedli :D Protože i o tom Vánoční svátky jsou :)

Předem chci říct, že se tímto článkem nechci nějak vychloubat nebo tak něco :)
Moc děkuju všem, kteří mi dali dárek či jsem s nimi mohla prožít tenhle kouzelný čas roku :)
Dostala jsem především kosmetiku ale i spoustu jiných věcí.
Nebude tu úplně vše co jsem dostala.

Začnu pečující kosmetikou a věci k tomu :

testovací balíček Effaclaru od La Roche Posay- Duo + a mycí gel

 Sephora - 4x odličovací tamponky, Sephora- dvoufázový odličovač očí,
Garnier - dvoufázový odličovač očí, Garnier- micelární voda
 
Dekorativní kosmetika :
 

NYX- adventní kalendář (někdy udělám souhrn věcí, co v něm bylo)
 
 
NYX - oční stín (Golden Peach)
                - tekutá rtěnka Lingerie (Teddy)
       - fixační sprej Matte finish
 
   Jordana - Tvářenka (14, Tawny Beige)
             - matná rtěnka (28, Natural)
            - matná rtěnka (22, Honey)
  - rtěnka (089, Black)
 
 
 MAC - matná rtěnka (Velvet Teddy)
 
  
 
 Catrice - paletka korektorů
              - konturovací paletka
 
Ostatní : 
Sephora-cestovní taštička
Avon- taštička na makeup
 
 
 
AVON - parfém Rare Pearls (parfém, malý flakonek, body lotion) 

 Yves Rocher - bomba do koupele (mango a koriandr)
Stříbrný řetízek s přívěskem "B" (Barbora)  

CROPP - tričko s krátkým rukávem

mini objektivy na mobil (fish eye, macro, wide)

Sodastream - Black and White lahve
                                        - sirup (strawberry and kiwi green tea)
 

  Mix.it - křupavé ovoce jahoda (plechovka)
            - křupavé ovoce lesní směs (mixitka)


Jako milovník jídla jsem dostala Mix.it a potom mi mamka vytvořila balíček z Candy Store (ten jsem nefotila).

Nechtěla jsem vše fotit. Tudíž tu není vše.

Ale dále jsem dostala od prarodičů los, kde jsem něco málo vyhrála :) a pak určitou peněžní částku :)

Od tety a strejdy jsem dostala poukázky do obchodního centra. A ještě jsme od ní s mamkou dostaly voucher na oběd v Žižkovské věži :)

Jak píšu, dostala jsem spoustu jiných věcí, ale přijde mi to zbytečné sem dávat :)

To je pro dnešní článek vše :)
Doufám, že se vám to líbilo.

Co jste dostali vy ??
 
Ahoj ♥ Baru




















Žádné komentáře:

Okomentovat