sobota 17. prosince 2016

Tipy na vánoční dárky | Christmas Gift Guide | 2016

Ahoj :) !!
Jelikož letošní vánoce mám celkem dost nápadů na různé vánoční dárky, tak jsem se rozhodla o nějaké mé tipy podělit. Myslím si že vybrat vhodný dárek pro každého není jedna z nejlehčích věcí.

Také se vám chci předem omluvit, protože tento článek vydávám celkem dost pozdě a vím, že někdo má už nakoupeno na začátku listopadu. Ale chci vám vysvětlit proč až takhle pozdě :) Já jsem takový typ člověka, který nakupuje dárky (skoro) na poslední chvíli ( nebojte .. mezitím celý prosinec okukuju co bych koupila a pak si prostě vyhradím den či dva a nakoupím zkrátka všechno :D ) a ptáte se proč?? .... Mám hroznou potřebu dávat dárky předem.. ( např . Mami?? a nechceš si už rozbalit nějaký dárek dneska ?? :D)
JO .... PŘESNĚ TAKHLE :D

Nevybírala jsem složité dárky, které nikde neseženete. Ba naopak !! Tohle jsou spíše takové ty "dárky na poslední chvíli" !! :)

LE* - limitovaná edice

Chci předem poprosit mojí rodinu, přátele nebo prostě někoho komu bych mohla dát dárek, aby tohle nečetli a ihned opustili stránku !!!!!!!!!!!!!!!

Ještě chci říct, že u mě najdete spíš kosmetické tipy ale budu se snažit tam nedávat jen kosmetiku :)

takový malý tip na začátek:

Zkuste se tomu, komu to dáváte nějak nenápadně zeptat a nebo vypozorovávat co by chtěl. Například u kamarádky/přítelkyně/mamky se zeptat na nejoblíbenější značku nebo na to, jaký produkt jí momentálně dochází. U dekorativní kosmetiky bych to tolik nehrotila. Ale u pečující kosmetiky je to na každém co má rád a někdo má na spoustu složek alergii, takže bych se opravdu nejprve zeptala na tu pěstící :)

Maminka/kamarádka/teta/sestra...

Douglas- LE*- Basic palette
 
 

 
Sephora- LE*-The Delicate palette a UD- Naked 3
 

1. NAHÉ PALETKY
Chcete dát kamarádce základ k takovému každodennímu líčení?? Myslím si že "nahé" paletky jsou pro to jako dělané. Moc jsem si poslední dobou oblíbila Sephora paletku :) . Samozřejmě pokud máte větší rozpočet, můžete šáhnout například po mé milované Naked 3 :) !! Řekla bych že tento dar nikoho neurazí :) !! A tato paletka od Douglasu mi přišla za tu cenu moc pěkná - 4 stíny a jedna tvářenka (nemám jí vyfocenou, protože jsem jí nechtěla rozdělávat- byla dárek )
                                                      
                                                                                                                     Mary Kay- Kabuki Brush
Sephora- Blending brush (crease shadow) č.73
 
2. ŠTĚTCE
Myslím si že se u žádné ženy neztratí ani jeden pomocník. Blending brush je základem soustavy štětců na oči a tak si pro něj najde místo asi každá žena :)
Chlupáč je na ztrácení a hodí se ho mít vždy po ruce. A Kabuki má spousty využití. Nemusíte tahat 4 štětce (nanášení make-upu, zapracovávání, pudrování, konturování/tvářenka ).
 
 
3. MERCH
 Další co si myslím, že by potěšilo spoustu holek je určitě nějaká YT merch nebo merch od blogerky :) Spoust YTberů/YTberek/blogerek má svůj merch ať už s oblečením nebo např. s kosmetikou:) Takže merch od oblíbeného autora je moc super !!  Já mám třeba teď na wishlistu štětec od Petry Lovely Hair a nebo merch Get The Louk (chci to tričko, ale čekám až bude mít  v prodeji velikost S)
 
 
 
 
 
 
4.VŠEHO KOSMETICKÝ KUFŘÍK
Pokud si někdo už začíná hrát s barvami ale nechce plnou verzi 100vky stínů a ostatních věcí tak tenhle kufřík je ideální!!
Toto je kufřík od Sephory, který mám z Paříže. Jsou v něm stíny, lesky/rtěnky, tvářenky, gelové linky, miniatura tužek na oči a řasenky!! A kvalita není vůbec špatná ba naopak !!! (myslím že stála cca 45 euro) :) !!
 
 
 
5. SPA BOX
Řekla bych, že toto ocení hlavně maminky (samozřejmě tetičky a možná i kamarádky) .
Vezměte nějakou pěknou krabici, vystelte ji stuhami a pak do té krabice dejte něco na relax (masky na obličej, body lotiony, olejíčky, ale např. i zelený čaj, atd....).
A už se pomalu přesouváme k pečující kosmetice :) !!
 
 

6.TESTOVACÍ BOX
Pak mě napadl ještě jeden box a to se vzorečky kosmetiky. Já si vždy musím kosmetiku otestovat aby mne nedráždila a zjistila jestli vůbec něco dělá. Takže např. pro mě je ideální balíček se vzorky na mastnou pleť.
 

7.DUO OD STEJNÉ ZNAČKY
Mě se osobně líbí když mi člověk dá například pečující kosmetiku v duu (dva produkty od stejné značky ). Zkusila jsem dát pár oblíbených produktů dohromady :)
 
 
 
 
Oriflame - LE* krém na ruce a nohy  
 
 8. KRÉMY
Moje mamina je naprostý likvidátor a požírač krémů :D !!! Koupí si nový krém a ani ne za 14 dní je fuč !! Dalo by se říct, že je to věrný spotřebitel !! :D Proto ji koupit krém do zásoby je ideální !!


 9.KRÉMY NA OMLAZENÍ !!
Tohle moje mamča opravdu oceňuje a opět → věrný spotřebitel !! Mamka má moc ráda Vichy tak jsem vždy kupovala Vichy. Ale jednou mamka vyzkoušela sérum od Ziaji a to stejné do jejich krémů !! A upřímně .. výsledky séra na vrásky pod očima jsou neskutečné!!!!  (myslím že Ziajou nešlápnete vedle)


10. HODINKY
Já minulý rok kupovala mamce hodinky od Espritu (2.500 Kč), na které mamka nedá dopustit :) !! Nemám sice fotku ale byly s nějakými kameny (zřejmě Swarovski) a byli postříbřené :) !!! To mi přijde, že hezké hodinky udělají radost opravdu snad všem lidem !! :) Ať už ženám či mužům !! :)
 děda/táta/přítel/kamarád ...
  • Pokud váš přítel/....  rád vaří a nebo má prostě jen zahradu kde jsou občas takové ty "letní párty" tak je výborný nápad koupit mu gril!! Pokud jste často pozvaní právě na takovéto akce, tak určitě neproděláte :D !! Protože budete mít nárok na extra porci !! :)
  • Dále mne napadlo nějaké nářadí (např. vrtačka, pila, atd... ) Také to určitě najde své využití !!
  • Pak vím že spoustu lidí dává sadu Alp (např. Rendy) Přijde mi to moc super nápad pro nějakého dědu, co o sebe tak trošku pečuje, ale abych byla upřímná ... pro našeho dědu tohle není asi ten pravý dárek :/
  • a pak asi nešlápnete vedle s nějakou značkovou košilí. Náš děda moc košile nenosí, ale to je právě způsob jak ho donutit je nosit !! :)

Babička
  • Já nevím jak vaše babička ocení kosmetiku, ale ta moje na toto moc není! Takže je pro takovouto babičku ideální nějaký pobyt např. v lázních. Sice je to dražší záležitost, ale myslím že to udělá opravdu radost !! :)
  • A pak mě napadá nějaké vitamíny pro klouby :) !! Možná až to rozbalí bude vypadat, jako když jí chceme říct, že je už opravdu stará, ale spíš bych jí to vysvětlila jakože chceme aby tady ještě dlouho byla !! :) ( a upřímně mamka má problémy s kolenem takže ta se pod stromkem nejspíš také nevyhne něčemu na klouby :D )
  • Knížka :) !! ta určitě potěší každou babičku :)
  Upřímně .. mne nic jiného pro tu naši nenapadá.


Všeho dárek Rodinné album !!
Mně se líbí když je ručně dělané, ale samozřejmě že i koupené potěší :) !!


To je pro dnešek vše !! :)
Já doufám že vás tento článek bavil, protože mi dal celkem velkou práci ( nafotit spousty fotek, vymyslet to, atd... )
Budu moc ráda, když mi zanecháte nějaký komentář , popřípadě se tímto článkem inspirujete !! :)

A co vy ?? Už máte nakoupené a zabalené dárky ?? :)
Mějte se krásně :)
Ahoj ♥ Baru







 










Žádné komentáře:

Okomentovat