neděle 11. prosince 2016

Nákupy Ziaja

Ahoj všem!!

Stavila jsem se na skok v Praze. A tak jsem si cestou zašla do obchodu Ziaja na takové "předvánoční nákupy" :).

něco málo k obchodu
Já jsem nakupovala v Praze 1, Růžová 10. Ale vím, že mají celkem 4 kamenné obchody v ČR (Praha, Zlín, Olomouc a Plzeň). Pokud nemáte tyto města poblíž, nezoufejte. Mají i e-shop ZDE (oficiální e-shop).
Vždy, když jsme v Ziaje v Praze, tak jsem velmi mile obsloužena i na můj věk. Většinou když někde nakupuji, tak si mě nikdo nevšímá, ale tady jsou velmi milé paní, které vás obslouží.
Paní vám poradí co na vaši pleť, jakou řadu a pokusí se vám maximálně pomoct.

Ale dost okecávání! Chci jen předem říct, že to jsou spíš takové první dojmy, většinu věci jsem nestihla ještě otestovat !!

 
 
 A teď k produktům co jsem si koupila!!
 
 
 z leva doprava → okurková maska → citrusový peeling
Jako první bych vám tady chtěla ukázat Okurkovou masku a Citrusový peeling. V obou balíčcích je podle mne tak na 2 použití. Stály tuším 25 Kč takže nic drahého!! Oba mají 7 ml.
Paní mi doporučovala celou Okurkovou edici, hlavně krémy. Ale vzhledem, že krém a micelárku mám od Biodermy, které mi maximálně vyhovují, tak jsem krémy ani micelárku nepotřebovala. Maska je pro všechny typy pleti. Má hydratovat, vyhlazovat, zklidňovat a chladit. Jsem na ní zvědavá!!

Citrusový peeling má název "citrusový koktejl" :) Já moc peelingy nepoužívám protože u mé mastné pleti to až zase taková potřeba není,  ale sem tam si ráda promasíruji obličej a odstraním odumřelou kůži.
Má čistit, osvěžit, zanechávat pleť hladkou a jemnou. Také se už moc těším až ho otestuji !! :)

 
 
Dále tu mám sprchové mýdlo (sprcháč) s vůní perníčku.
♥ M i l u j u   p e r n í č k y ♥ Slyšela jsem samá pozitiva na jejich sprcháče tak uvidíme. Dnes jsem se s ním už koupala. Musím říct, že já mám tedy houbu a stačilo na ní dát pouze malinkatou kapku a pěny bylo požehnaně. Vůně je opravdu jako perníčky, možná spíše jako perníkové koření :) Nevysušuje ale ani nějak zvláštně nehydratuje. Má to hrozně roztomilý obal, nevím už přesně kolik to stálo myslím že cca 50 Kč a má to 200 ml. No kdo by toto nekoupil!! Myslím, že je to perfektní pokud někomu sháníte dárek a nechcete za to utratit více než 100 Kč, tak tohle určitě potěší každého pod stromečkem!! Já bych to vždy nejraději snědla.
 
 
Mamka si tam koupila 2 krémy 40+. Už má sérum, které si nemůže vynachválit, tak si koupila i noční a denní krém :) !
 
 

Nevím od kdy do kdy, ale my dostali při nákupu nad 300 Kč jejich vyhlášený krémový sprcháč s kozím mlékem.
Řada s kozím mlékem je velmi populární a je to pro suchou pokožku a pro pokožku s drobnými vrásky. Sice pro mne neplatí ty vrásky, ale řekla jsem si, že když je to tak vyhlášené tak to musím vyzkoušet někdy v budoucnu. Nevím kolik to mléko stojí normálně, ale mají ještě menší, toto je to největší (500 ml ).
 
Když jsme odcházeli, zeptala jsem se paní, jestli nemá nějaký vzoreček, že bych moc ráda od nich něco vyzkoušela a paní byla tak ochotná, že mi nabrala tolik vzorečků, že mi to stačí asi na celý život :D Šáhla do pár pytlíčků a všechno mi to naházela do tašky :) !! Byla jsem moc příjemně překvapená, protože jsem zvyklá, že většinou když někde požádám o vzoreček tak mne paní odbydou buď, že to nemůžou dávat a nebo po mně hodí nějaký jeden vzoreček.
 
 
Většinu jich mám 2x nebo i víckrát :) !! Moc ráda jsem za ty BBčka, které jsem chtěla už moc dlouho vyzkoušet a také za ten manuka tree krém a i za ty šampony !! :)
 
To je pro dnešek vše.
Budu ráda za každý komentář :) !!
 
 Máte něco od Ziaji ??  
Zaujalo vás něco ??
 
ahoj ♥ Baru
 
 
 

 




Žádné komentáře:

Okomentovat