Ahoj!
Doufám,že se dnes máte hezky!!
Dnes se zakousneme do hřbetu produktu od W7. Konkrétně bázi pod oční stíny.
Báze je v odstínu WHITE.
Jejím obalem je klasický kalíšek z plastu, ale je poměrně bytelný.
Já mám bázi z e-shopu Galaxie přání, kde mají spousta produktů od W7 a těchto bází mají také víc (tuto bílou, pak nude odstín a pearl).
Podívejme se dovnitř!
Báze za tu cenu je opravdu skvělá a je jí tam poměrně hodně.
Její konzistence je taková zvláštní. Spíše krémovitá, ale není to vyloženě jako krém takový. Po jejím nanesení zanechává velmi sytou bílou stopu. Takže o pigmentaci není nouze :) !! Což mě přivádí k takové trapnější věci... Vždy na Halloween sháním kvalitní bílou barvu na obličej...nějakou obvykle koupím ( tak do 200) a pak vlastně zjistím, že zanechává jen takového "chcípáčka" za sebou. Takže jsem letos zkusila naťupkat bázi po obličeji a pak rozetřít plochým štětcem. Barva se dostavila a ani báze moc neubylo. Tak je to jen takový můj tip, že za tu cenu je to výborné i na Halloween!
Tak !! Pojedeme zleva doprava.
♥ modrý stín bez báze(essence)- modrý stín s bází- báze samotná ♥
Řekla bych, že je to rozdíl, takže o udržení barvy také není nouze!!
Co mi teda jako jediné vadí na bázi je to, že asi po půl hodině ihned zaleze do vrásek. Samozřejmě, že když na bázi dáte stín tak to není úplně viditelné.
S výdrží to není tak špatné. Vydrží cca 5 hodin, ale troufám si říct, že více ne. Bázi bych nedoporučila pro lidi s mastnými víčky. Já je až tak mastné nemám, takže u mě je to ok.
Doufám, že se vám dnešní recenze líbila! :)
Určitě nezapomeňte napsat svůj názor do komentáře!
Snad se vám takový typ recenzí líbí.
Máte něco od W7 ??
♥ ahoj Baru ♥



Žádné komentáře:
Okomentovat