Ahoj!
Jmenuji se Bára (nejraději mám ale Baru) a jsem teenagerka, která zpívá a je naprosto zblázněná do kosmetiky (ať už dekorativní nebo pečující).Momentálně se snažím o to, aby můj blog vypadal hezky, jako u ostatních blogerek (nejsem žádný profík, nemám žádnou mega dobrou zrcadlovku). Doufám, že se mi to jednou povede a budu pyšná na vzhled svého blogu.
Ale teď už k samotnému blogu....
Co na tomto blogu můžete očekávat?
- recenze
- nákupy
- RIP produkty
- někdy možná i trochu fashion a cestování
- a určitě bude přibývat více témat
Chtěla bych, aby minimálně 1x za týden vycházely články.
Neslibuji to!! Prosím, myslete na to, že chodím do školy a bohužel si s sebou tahám starosti domů, musím se učit na testy atd. Takže doufám, že na to budete hned hledět z jiného úhlu.
Snažím se dělat hezké fotky, ale jak už jsem psala, nemám zrcadlovku.
Tudíž nemůžete čekat nějaké profesionální fotky. Fotky sice upravuji, ale jsem v tom ještě začátečník. Snad i přes to, že zatím můj blog nevypadá jak u ostatních blogerek, tak vás (doufám) bude bavit aspoň to čtení.
To je pro dnešek vše, doufám že to tedy chápete a že se na můj blog ještě někdy vrátíte :) !!
Popřípadě mi můžete napsat dole v komentářích svůj názor, připomínky či zanechat svůj blog. Ráda se mrknu a načerpám třeba i inspiraci :)
ahoj ♥ Baru
Žádné komentáře:
Okomentovat