pondělí 17. dubna 2017

Co jsem dostala k narozeninám ?? aneb Birthday Haul

Ahojky krásky :)
Jelikož jsem měla velmi nabitý program a vůbec jsem nestíhala si sednout a udělat si čas na blog, tak je článek až teď :)
Vážně se omlouvám ale skloubit školu, zájmy, rodinu a přátele + blog je velmi obtížné :)

10.dubna jsem měla narozeniny :)
Pojďme se podívat co jsem dostala :))

Začnu mým oblíbeným jídlem :D

dál nádherným bramboříkem ( který se nám bezvadně hodí do kuchyně :D ) 


Košíček s kytičkami 


 Balea - odličovací ubrousky
-odlič. tampony
-peelingové a odlič. tampony
Balzámky z Oriflame 

 vzorky (sephora , Clarins)

vzorky Too Faced bronzeru a báze :))
 


BIODERMA - sébium micelární voda, gel , krém Hydra 





MANUFAKTURA- set (sprchový gel a šampon) z mrtvého moře :)!!
 

MAC- refill stíny :) ♥♥♥


Dále jsem dostala ještě jiné jídlo ♥
peníze v určité hodnotě :) poukázky do obchodů
kytičku :)))) oblečení ♥
Jsem moc ráda, že jsem své narozeniny trávila s těmi, které mám ráda :)





2 komentáře:

  1. Oh ta manufactura a mac tiene, tie by som brala hned :)

    OdpovědětVymazat
    Odpovědi
    1. Ta manufaktura je skvela na suche vlasy ale na moje mastnejsi je to horsi ale ten gel .. ten je opravdu skvely :) o MAC stinech a me paletce bude brzy clanek zatim testuju no :)

      Vymazat