Jelikož jsem měla velmi nabitý program a vůbec jsem nestíhala si sednout a udělat si čas na blog, tak je článek až teď :)
Vážně se omlouvám ale skloubit školu, zájmy, rodinu a přátele + blog je velmi obtížné :)
10.dubna jsem měla narozeniny :)
Pojďme se podívat co jsem dostala :))
Začnu mým oblíbeným jídlem :D
dál nádherným bramboříkem ( který se nám bezvadně hodí do kuchyně :D )
Košíček s kytičkami
Balea - odličovací ubrousky
-odlič. tampony
-peelingové a odlič. tampony
Balzámky z Oriflame
vzorky (sephora , Clarins)
vzorky Too Faced bronzeru a báze :))
BIODERMA - sébium micelární voda, gel , krém Hydra
MANUFAKTURA- set (sprchový gel a šampon) z mrtvého moře :)!!
MAC- refill stíny :) ♥♥♥
Dále jsem dostala ještě jiné jídlo ♥
peníze v určité hodnotě :) poukázky do obchodů
kytičku :)))) oblečení ♥
Jsem moc ráda, že jsem své narozeniny trávila s těmi, které mám ráda :)
Oh ta manufactura a mac tiene, tie by som brala hned :)
OdpovědětVymazatTa manufaktura je skvela na suche vlasy ale na moje mastnejsi je to horsi ale ten gel .. ten je opravdu skvely :) o MAC stinech a me paletce bude brzy clanek zatim testuju no :)
Vymazat